Ferie Zimowe 2013

Od dnia 21-25 stycznia br. w Sulmierzyckim Domu kultury odbyły się” Zimowe Ferie 2013” dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywały się dla dwóch grup:

  1. Od 8.30 -10.00 zajęcia piłkarskie dla Orlików kat. E1 LKS Sulimirczyk Sulmierzyce na Sali w Zespole Szkół w Sulmierzycach
  2.  oraz od 10.00-14.00 dla pozostałej młodzieży która zapisała się na ferie

 W Sulmierzyckim Domu Kultury podczas ferii zimowych odbywały się zajęcia sportowe, plastyczne i muzyczne.  Ww. zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Grupa liczyła 25 dzieci. spotkania odbywały w godzinach dopołudniowych z chwilową przerwą na słodki poczęstunek. Dzieci byly bardzo zdyscyplinowane, chętne do uczestnictwa w każdym programie zajęć. Młodzi sportowcy, plastycy i muzycy każdego dnia pojawiali się z ogromną ilością pomysłów. Zajęcia były prowadzone pod kierunkiem Wolontariuszy Młodzieżowej Rady Kultury oraz pod opieką dyrektora SDk Mariusza Kaźmierczaka.  Jedne z najciekawszych zajęć to zajęcia sportowe, popularną formą rozrywki była gra „ W dwa ognie „ oraz „tor Przeszkód”. Cały program  był doskonałym pomysłem na wypoczynek podczas ferii zimowych dla dużej grupy dzieci i młodzieży. Wspólne smażenie kiełbasek i nawiązanie nowych przyjaźni powodowało sympatyczną atmosferę spędzania czasu w gronie rówieśników. Zimowa aura sprzyjała organizacji kuligu , który na zakończenie „ Ferii w mieście” sprawił dzieciom wiele radości.