Portal pracy Aplikuj.pl zaprasza do udziału w konkursie dla osób w wieku 50+„Wspomnienia z dawnej pracy” . Na starych fotografiach należy zaprezentować swoje czynności zawodowe sprzed lat.
Na czym polega konkurs dla seniorów „Wspomnienia z dawnej pracy”?
👉 Zbierane są stare fotografie związane z pracą w czasach Polski Ludowej, czy początku nowego ustroju (fotografie z miejsca pracy, przy stanowisku, w grupie pracowników itp.) osób z woj. wielkopolskiego i lubuskiego w wieku 50+.
👉 Organizatorów konkursu interesują wszystkie fotografie, które są związane z pracą i pokazują przeskok technologiczny pomiędzy dzisiejszymi czasami, a czasami PRL, a różnica jest ogromna.
👉 Zgłoszenia dokonać należy przez Internet: senior może wypełnić formularz samodzielnie, bądź może zrobić to w jego imieniu inna osoba – opiekun, krewny czy znajomy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie
👉 Właściciele najciekawszych fotografii zostaną nagrodzeni, a wszystkie przesłane zdjęcia będzie można zobaczyć w publikacji pokonkursowej na stronie Aplikuj.pl – rozstrzygnięcie nastąpi 5 kwietnia 2022.
Konkurs organizowany jest w pełni bezpiecznie, drogą internetową.
👉Zgłoszenia można przesyłać do 3️⃣0️⃣ marca 2022r.